فیلتر آب استخر Floating Surface Skimmer

فیلتر آب استخر Floating Surface Skimmer :

از این فیلتر در استخرهایی که در فضای باز قرار دارند استفاده می شود. قابل حمل و شناور در سطح کفگیر برای استخرهای بادی دارای پمپ فیلتر است.

فیلتر آب استخر Floating Surface Skimmer روشی بسیار موثر برای پاکسازی زباله ها از سطح استخر شنا است. کفگیر سطح به طور مستقیم به پمپ فیلتر متصل می شود و شروع به جمع آوری بقایا به صورت خودکار می کند. فقط باید زمانی که کفگیر پر شد آن را خالی کرد.

دارای براکت قابل نصب و قابل تنظیم است که اجازه می دهد تا آن را به بالا و پایین انتقال داد در نتیجه می توان بر اساس سطح آب استخر آن را تنظیم کرد.

کفگیر استخر از مواد پلاستیکی ضد خوردگی ساخته شده است بنابراین نگهداری و تمیز کردن آن بسیار آسان است. حتی مواد شیمیایی استخر باعث تغییر رنگ آن نمی شود.

به یک پمپ فیلتر متصل است که باعث جذب برگها و بقایا از سطح استخر به صورت خودکار می شود. برای استخرهای زیر زمینی که دارای یقه یا ساختار لوله ای هستند مناسب است.

شامل براکت های مختلف جهت سوار شدن بر روی استخرهای فریم یا استخرهای حلقه ای بادی است. همچنین دارای سبدهای قابل جدا شدن برای تمیز کردن آسان است که شامل اتصالات سازگار با برجسته ترین مارک های استخر در بازار است.

به طور خلاصه :

  • برای کفگیر اتوماتیک به پمپ فیلتر وصل می شود.
  • برگ ها و بقایای سطح استخر را صید می کند.
  • برای استخرهای بالاتر از زمین با یقه بادی یا ساختار لوله ای مناسب است.
  • شامل براکت های مختلف برای سوار شدن بر روی استخرهای شامل فریم یا استخرهای حلقه ای بادی است.
فیلتر آب استخر FLOATING SURFACE SKIMMER

فیلتر آب استخر FLOATING SURFACE SKIMMER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری  مختلف از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی درایران و خاورمیانه افتخار آفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

مطالب مرتبط