فیلترتصفیه آب یخچال

فیلتر یخچال

بسیاری از یخچال های ساید بای ساید مستقیم به آب شهری متصل می شوند که این آب برای یخ ساز و آب سرد کن مورد استفاده قرار می گیرد. آب شهری دارای مقداری املاح، آلاینده و مواد مضرر دیگر می باشد. این املاح علاوه بر اینکه برای سلامتی انسان مضر می باشد ممکن است در لوله های انتقال آب یخچال ایجاد رسوبات و گرفتگی کند که این امر بعد از استفاده طولانی مدت باعث مشکلاتی در یخچال می شود.

البته در بعضی از انواع یخچال ها در داخل سیستم یخچال فیلترهای داخلی تعبیه شده است که برای تعویض آن باید به برند و مدل یخچال و نوع فیلتر دقت شود. ولی در مدل های دیگر باید از فیلترهای خارجی برای تصفیه آب استفاده نمود که به راحتی می توان یک فیلتر خارجی با هر برند و مدلی انتخاب کرد.

برای جلوگیری از این مشکل می توان بر سر راه ورودی آب ساید بای ساید از فیلتر تصفیه آب یخچال استفاده کرد.

فیلتر یخچال از سه نوع فیلتر تشکیل شده است.

  • فیلتر مرحله اول فیلتر الیافی پروپیلن که وظیفه حذف گل و لای، شن و ماسه، آهک و رسوبات را دارد .
  • فیلتر مرحله دوم فیلتر کربن فعال 5 میکرون که وظیفه حذف کلر، مواد شیمیایی و آلاینده ها، بو، طعم و مزه تا 5 میکرون را دارد.
  • فیلتر مرحله سوم فیلتر کربن فعال تا 1 میکرون که وظیفه حذف تمام آلاینده ها تا 1 میکرون را دارد.

البته در مناطقی که  آلاینده های آب شهری کم باشد می توان از دو فیلتر مرحله اول و دوم استفاده کرد.

زمان تعویض فیلترها هر 6 ماه یکبار می باشد اگر در زمان مقرر تعویض نشود علاوه بر تجمع باکتری ها به سیستم داخلی یخچال نیز صدمه می زند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و عرضه انواع فیلترهای تصفیه آب می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091

مطالب مرتبط