فرآیند اسمز معکوس توسط چه فیلتری انجام می شود ؟

فرآیند اسمز معکوس توسط چه فیلتری انجام می شود ؟

با توجه به اینکه نوشیدن آب سالم نقش اساسی در حفظ سلامتی افراد دارد پس نوشیدن آب سالم و عاری از هرگونه آلاینده بسیار مهم است.

اما متاسفانه امروزه با پیشرفت صنایع و دفع نادرست برخی از پساب های شیمیایی، منابع آب در دسترس حاوی انواع مختلفی از آلاینده ها می باشند که برای سلامتی انسان خطراتی را در طول زمان ایجاد می کنند.

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی امری مهم برای حفظ سلامتی افراد خانواده است. با تهیه دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت می توانید از ورود انواع آلاینده های شیمیایی به بدن جلوگیری کنید.

دستگاه های تصفیه آب خانگی با فرآیندها و تکنولوژی های مختلفی آب تصفیه شده تولید می کنند که یکی از فرآیندهای مهم و کاربردی، فرآِند اسمز معکوس (RO) است.

اسمز معکوس به عنوان یکی از روش های تصفیه آب شناخته می شود. این روش توسعه یافته در سال 1970 شروع به استفاده و بهره وری شد. دستگاه های تصفیه آب با روش اسمز معکوس از بادقت ترین و مناسب ترین روش ها جهت تهیه آب سالم می باشند.

در واقع فرآیند اسمز معکوس وابسته به غشای نیمه تراوا است. آب با فشار بالا وارد غشاء فیلتر ممبران می شود و به طور کامل تصفیه می گردد.

در فرآیند اسمز معکوس آب در حال جریان تحت فشار قرار می گیرد تا از غشای نیمه تراوا از محیط پر نمک به محیط کم نمک تر و در واقع محیط رقیق تر جریان یابد.

روش RO یا اسمز معکوس از دقت بسیار بالایی بهره مند است و حتی می تواند تمامی مواد محلول در آب را نظیر نیترات، نیتریت، آرسنیک، باکتری ها، انواع ویروس ها، کیست ها و انگل ها را از بین ببرد.

سیستم اسمز معکوس علاوه بر فیلتر ممبران مجهز به فیلترهای با دقت و با کیفیت دیگری نیز می باشد. فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب تمامی مواد شیمیایی موجود در آب، ذرات معلق و طعم و مزه نامطبوع را نیز حذف می نمایند.

درنتیجه فرآیند اسمز معکوس توسط فیلتری به نام فیلتر ممبران انجام می شود. فیلتر ممبران مهمترین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب است که در انتخاب و خرید آن باید توجه کرد.

فرآیند اسمز معکوس توسط چه فیلتری انجام می شود ؟

فرآیند اسمز معکوس توسط چه فیلتری انجام می شود ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط