عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلتر شنی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلتر شنی

فیلتر شنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. فیلتر شنی در اولین مرحله از سیستم های تصفیه آب صنعتی قرار می گیرد و وظیفه دارد آب را از نظر فیزیکی تصفیه نماید. یعنی آب ورودی به فیلتر شنی با گذر از فیلتر، تمامی ذرات معلق موجود در خود را از دست می دهد و آب خروجی از این فیلتر بسیار شفاف می شود.

فیلتر شنی ها در دو نوع افقی و عمودی ساخته می شوند. از فیلترهای شنی عمودی در آبدهی های کمتر اما از فیلترهای شنی افقی در دبی های بالای آب استفاده می کنند.

یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت فیلتر شنی ها بسیار تاثیر گذار است انتخاب نوع ورق و آلیاژ مصرفی در ساخت فیلتر است. البته در جهت تعیین قیمت فیلتر شنی عوامل بسیار متعددی وجود دارد. یکی از آنها نوع مصرف و مکان مورد استفاده از فیلتر شنی می باشد. برای مثال فیلتر شنی که در استخرها مورد استفاده قرار می گیرد تفاوت های بسیاری با فیلترهای شنی مورد استفاده در صنایع دارویی دارد. فیلتر شنی مورد استفاده در صنعت دارو از استیل316L  استفاده می کنند این نوع استیل دارای چند گرید مختلف می باشد که هر کدام اختلاف قیمت فراوانی را ایجاد می کند.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت فیلتر شنی نوع آن است که به چند جهت قابلیت طراحی دارند و از جمله آن ها می توان به نوع دستی و یا اتوماتیک آن ها اشاره کرد. نوع دستی و یا اتوماتیک فیلتر شنی خود در چند جهت قابلیت ارائه دارند. برای نمونه در فیلترهای شنی اتوماتیک و یا خود شوینده می توان آن ها با استفاده از تابلو برق طراحی و برنامه ریزی کرد. انتخاب هر کدام از شیرها بنا به درخواست مصرف کنندگان به صورت جداگانه قیمت دستگاه فیلتر شنی را مشخص می کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا طراح و سازنده ی فیلتر شنی با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلتر شنی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلتر شنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط