شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی(بخش دوم)

شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی(بخش دوم)

  • شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی

وظیفه شیر برقی قطع آب ورودی به دستگاه تصفیه است در هنگامی که پمپ دستگاه خاموش باشد. اگر شیر برقی وجود نداشته باشد، آب فشار لازم جهت عبور از ممبراین را ندارد.

  • شیر های پرشر و لو پرشر دستگاه تصفیه آب خانگی

سویچ فشار بالا وظیفه خاموش کردن پمپ دستگاه تصفیه را زمانى که شیر برداشت بسته است و مخزن دستگاه پر است بر عهده دارد. یعنی وقتى فشار دستگاه افزایش پیدا می کند، هاى پرشر وظیفه خاموش کردن پمپ را بر عهده دارد.

سویچ فشار پایین وظیفه خاموش کردن پمپ در زمانی که فشار آب افت پیدا می کند یا جریان برق قطع می شود را بر عهده دارد تا از بدون آب کار کردن پمپ  و آسیب رسیدن به دستگاه جلوگیرى شود.

  • ترانس دستگاه تصفیه آب خانگی

آدابتور دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از قطعات برقی دستگاه است که وظیفه این قطعه تبدیل برق 220 ولت به برق 24 ولت است. علت  این تبدیل ولتاژ برق این است که تمام قطعات برقی مانند پمپ ، سوییچ های پرشر، سوییچ لوپرشر و … در دستگاه تصفیه آب با این ولتاژ کار می کنند.

  • پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی

پمپ آب وظیفه دارد تا فشار آب رو به ۵۰ PSI برسوند و آب را با فشار وارد فیلتر ممبران نماید تا عملیات تصفیه آب به خوبی انجام شود و آب با کیفیت در مرحله آخر از دستگاه خارج شود.

  • شلنگ دستگاه تصفیه آب خانگی

شیلنگ دستگاه تصفیه آب برای اتصال هوزینگ فیلترها به هم و سایر قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی کاربرد دارد. این شیلنگ باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد، چون آب تصفیه شده از درون شیلنگ ها جریان پیدا می کنند و استفاده از شیلنگ های بی کیفیت باعث بدبو شدن آب شده و همچنین مواد مضری از خود آزاد کرده که برای سلامت افراد ضرر دارد.

شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی(بخش دوم)

شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی(بخش دوم)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط