ساختار فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) انواع مختلفی از فیلترها وجود دارند یکی از این فیلترها که جزء فیلترهای ضروری دستگاه نیز به شمار می آید فیلتر کربن بلاک و یا فیلتر کربن جامد است.

در واقع کربن موجود در فیلتر کربن بلاک طی فرآیند قالب گیری و فشرده سازی ساخته شده است این در حالی است که فیلتر کربن اکتیو گرانول حاوی ذرات ریز کربن می باشد. البته ساختار کربن موجود در فیلتر کربن بلاک به گونه ای است که نسبت به سایر فیلترهای کربن بهتر عمل می کند و قادر است با قدرت بیشتری آلاینده های شیمیایی را جذب کند.

طراحی و تولید فیلتر کربن بلاک به نحوی است که فیلتر از تراکم و یکنواختی بیشتری برخوردار است. این فیلتر به گونه ای ساخته شده است که می تواند مسیر خود را تمیز کند و در صورتی که مجرای کربن دچار گرفتگی شده، مجرای جدیدی را برای عبور آب باز کند.

در بخش های بیرونی فیلتر کربن بلاک تراکم کربن ها کمتر بوده و در نتیجه حجم روزنه ها نیز بیشتر می باشد اما هر چقدر که از قسمت بیرونی به قسمت داخلی و یا شعاع کربن بلاک نزدیک تر می شویم تراکم فیلتر بیشتر می شود. این نوع طراحی فیلتر کربن بلاک سبب می شود تا افت فشار آب کمتر باشد و ظرفیت نگه داری آلاینده های شیمیایی نیز بیشتر باشد.

یکی از مزیت های فیلتر کربن بلاک نسبت به فیلتر کربن پودری این است که آب با عبور از فیلتر کربن بلاک مجبور است با ذرات کربن بیشتری در تماس باشد و این خود سبب می شود تا فرآیند تصفیه آب بهتر صورت بگیرد. حتی در مواردی که صرفا از یک فیلتر کربن استفاده می کنند، فیلتر کربن بلاک را جایگزین فیلتر کربن اکتیو گرانول می نمایند.

ساختار فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط