زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر قلیایی در سیستم های تصفیه آب خانگی از فیلترهایی است که نصب آن در سیستم تصفیه ضروری نمی باشد اما وجود آن سرشار از مزایا می باشد. آب عبوری از فیلتر قلیایی حالت اسیدیته خود را از دست داده و به آب قلیایی تبدیل می گردد. آب قلیایی دارای خواص بسیار مفیدی است که استفاده از آن توسط پزشکان نیز توصیه شده است. نحوه کار در این فیلتر به این صورت است که فیلتر قلیایی یون های کلسیم، پتاسیم و منیزیم را به آب اضافه می کند و این مواد سبب می شود تا آب ورودی به فیلتر به آب قلیایی تبدیل گردد.

معمولا زمان تعویض فیلتر قلیایی طبق اظهارات شرکت سازنده و طبق مقدار آب مصرفی مشخص می گردد. یعنی هر فیلتر قلیایی ظرفیت خاصی را برای تصفیه آب دارا می باشد. به عنوان مثال یک فیلتر قلیایی می تواند 500 و یا 1000 لیتر آب را قلیایی کند. بنابراین یکی از تاثیر گذارترین عوامل در طول عمر فیلتر قلیایی میزان برداشت و عبور آب از این فیلتر می باشد. به صورتی که هر چقدر میزان آب برداشت شده از فیلتر بالاتر برود توان فیلتر قلیایی در قلیایی کردن آب کاهش پیدا می کند.

علاوه بر اینها یکی دیگر از مواردی که در طول عمر فیلتر قلیایی تاثیر بسزایی دارد مدت زمان گذشته از لحظه نصب فیلتر می باشد. حتی اگر آب خروجی از این فیلتر به مقدار کمی باشد از آنجایی که آب، وارد فیلتر شده و در مدت زمانی باقی مانده باعث می شود که میکروارگانیسم های زیادی در فیلتر تکثیر یافته و رشد کنند. طبق این اساس فیلتر قلیایی بهتر است حداکثر بعد از 1 سال تعویض گردد و در غیر این صورت آب ورودی علاوه بر اینکه قلیایی نخواهد شد بلکه حاوی میکروارگانیسم های مضر نیز می شود.

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط