روند عبور آب از بین لایه های فیلتر ممبران

روند عبور آب از بین لایه های فیلتر ممبران

فیلتر ممبران شامل غشای نیمه تراوا بسیار نازکی است که حول یک لوله پیچیده شده است.

در واقع طول غشایی که از دور لوله باز شده باشد می تواند از یک متر نیز بیشتر شود. این غشاء به صورت متراکم و فشرده دور لوله ای استوانه ای شکل پیچیده می شود که تعداد لایه های ممبران خانگی از 11 دور تا 15 دور متغیر است.

در فیلتر ممبران نیمه صنعتی و صنعتی تعداد دورهای غشاء به دور لوله بیشتر خواهد شد، در نتیجه ظرفیت ممبران برای تولید آب بالاتر خواهد رفت.

آب پس از اینکه فرآیند پیش تصفیه را پش سر بگذارد وارد هوزینگ ممبران می شود. برای اینکه آب قادر به عبور و نفوذ به درون این لایه های فشرده باشد باید ابتدا از یک یا چند لایه توری که بین غشاء استفاده شده است عبور کند، این لایه ها در واقع نقش هدایت کننده را بر عهده دارند.

جهت ورود و خروج آب به ممبران مشخص شده است و سمت خروجی آن معمولا با 2 عدد اورینگ که برای عایق بندی به کار برده می شود، مشخص شده است.

آب شهری به داخل لایه ها با فشار بالایی که توسط پمپ ایجاد شده است وارد می شود و بین لایه های مختلف می چرخد. سپس آب با عبور از روزنه های غشاء به لوله ای که وسط ممبران قرار دارد می رسد.

در داخلی ترین بخش فیلتر که لوله قرار گرفته است سوراخ هایی وجود دارد که می تواند آب تصفیه شده و نرم را گرفته و به محل دیگری هدایت کند.

در واقع آب تصفیه شده از لوله وسط ممبران که انتهایی ترین مسیر آب ورودی به ممبران است، خارج می شود و مستقیما به مخزن راه پیدا می کند.

روند عبور آب از بین لایه های فیلتر ممبران

روند عبور آب از بین لایه های فیلتر ممبران

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط