خواص فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب

خواص فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب

آب شرب خانگی توسط انحلال برخی از مواد شیمیایی و آلاینده ها حالت اسیدی به خود می گیرد. در دستگاه تصفیه آب فیلتری به نام فیلتر قلیایی وجود دارد که توان حذف اسیدیته آب را دارد و می تواند آب را از حالت اسیدی خارج نموده و به آب قلیایی تبدیل کند. آب قلیایی دارای خواص بسیاری می باشد و برای کسانی که بیماری کلیوی دارند بسیار مناسب است. همچنین آب قلیایی در بین ورزشکاران بسیار پر طرفدار است و مورد استفاده قرار می گیرد زیرا سبب افزایش نشاط و شادابی و قدرت می شود. در فیلتر قلیایی آلکالاین که برای دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار مناسب است مواد معدنی موجود در آب را افزایش داده که این خود باعث قلیایی شدن آب می گردد. آب ورودی در دستگاه تصفیه آب با گذر از فیلترهای پیش تصفیه و ممبران بسیاری از یون های خود را از دست می دهد که فیلتر قلیایی وظیفه دارد با افزودن این یون های مفید آب را قلیایی کند و به نوعی PH  آب را بالا ببرد.

بهترین نوع فیلتر قلیایی (آلکالاین) محصول کشور تایوان بوده و دارای کیفیت بسیار عالی و عملکرد صحیحی است و در دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا بعد از فیلتر مینرال قرار می گیرد . آب با گذر از این فیلتر می تواند از شیر برداشت خارج شده و مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین می تواند از فیلترهای بعدی پس از خود نیز عبور کند.

فیلتر قلیایی آلکالاین خانگی توان تصفیه و قلیایی نمودن بیش از 1500 گالن آب را دارد و میزان دبی عبوری 0.75 GMP است.

فیلترهای قلیایی از موادی مانند سنگ مایفان ، سرامیک دور فرو سرخ، کلسیت، سنگ قلیایی و سنگ معدنی ساخته می شوند.

به طور کلی خواص فیلتر قلیایی بی شمار است و توصیه می شود که از این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب منزلتان استفاده نمایید.

خواص فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب

خواص فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط