توضیحات فیلتر مرحله یک دستگاه تصفیه آب خانگی

توضیحات فیلتر مرحله یک دستگاه تصفیه آب خانگی

به طور کل دستگاه‌های تصفیه آب 6 مرحله (فیلتر) هستند ولی بر حسب مورد می‌توان این تعداد مراحل را افزایش داد. اولین فیلتر که از الیاف پروپیلن ساخته شده و اصطلاحاَ به این فیلتر pp می گویند.

فیلتر الیافی PP  از 1 میکرون تا 5 میکرون دارد که اجازه عبور ذرات بزرگتر از 5 میکرون رو نمی دهد و باعث رفع کدورت آب می شود. در دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلتر الیافی 10 اینچ استفاده می شود.

در واقع می تواند جلوی رسوبات درشت و گل و لای تا قطر 5 میکرون را بگیرد و مهمترین حسن آن این است که می تواند از فیلتر شماره 4 یا ممبران محافظت نماید تا ذرات درشت وارد فیلتر ممبران نشود.

این فیلتر دارای محفظه ای متفاوت از فیلترهای دیگر است بدین معنی که فیلتر pp درون یک محوطه شیشه ای بنام هوزینگ قرار دارد و بدین دلیل است که بشود به راحتی هرگونه تغییر رنگ و تیره شدن رنگ آن را مشاهده کرد و مدت زمان تعویض آن کمتر از دیگر فیلترهاست . (هر3ماه براحتی قابل تعویض می باشد) وزن سبک و استحکام بالای این فیلتر از مزایای آن بشمار می آید.

این فیلتر زمانی که در هوزینگ مخصوص خود قرار می‌گیرد 2 انتهای آن درون هوزینگ بسته می‌شود و آب ورودی ابتدا مابین دیواره داخلی هوزینگ و جدار بیرونی فیلتر قرار می‌گیرد و سپس شروع به فرآیند پاکسازی می کند .

همینطور که گفتیم تعویض به موقع آن می‌تواند جلوی ورود ذرات درشت را بگیرد و چون مهمترین وظیفه اش محافظت از ممبران فیلتر شماره 4 می باشد در صورت تعویض دیر هنگام باعث اشکال در عملکرد ممبران می شود.

توضیحات فیلتر مرحله یک دستگاه تصفیه آب خانگی

توضیحات فیلتر مرحله یک دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط