تصفیه آب کشاورزی

تصفیه آب کشاورزی

با شروع شهرداری ها برای آب دهی آب برای کشاورزان ، دستیابی به آب مورد نیاز برای تولید محصولات زراعی به طور فزاینده ای دشوار می شود. در حالی که بسیاری از کشاورزان ممکن است به چاه ها یا منابع آب زیرزمینی دسترسی پیدا کنند تا منبع شهری فعلی را جایگزین آن کنند ، اما دریافتند که این منابع آبی برای محصولات کشاورزی مناسب نیستند. این امر به ویژه در مورد پرورش دهندگان آووکادو و توت فرنگی صادق است. اینها محصولات زراعی هستند که نسبت به ترکیباتی مانند بورون ، TDS و نمک زیاد در آب بسیار حساس هستند.

تصفیه آب کشاورزی به روش اسمز معکوس RO یا نانو فیلتراسیون NF در صنعت پرکاربرد هستند که در از بین بردن مواد جامد و نمک های حل شده بسیار موثر هستند.

سیستم اسمز معکوس اطمینان حاصل می کند که تقریبا همه یون های محلول و اکثر آلاینده ها از آب خارج می شوند. این امر برای تامین آب شرب سالم و همچنین اطمینان از آبیاری محصولات زراعی با آب با کیفیت که امکان رشد سالم را فراهم می کند ضروری است.

عقیم سازی آب برای از بین بردن و مهار رشد میکروارگانیسم ها ، ازن و کلر در بین سایر باکتری ها و موجودات زنده ضروری است. این امر نه تنها برای تأمین آب آشامیدنی بلکه برای اطمینان از استفاده مجدد از پساب به روش سالم و مثبت ضروری است.

سیستم های تصفیه هنگامی که به آب آشامیدنی تمیز نیاز دارند اهمیت پیدا می کنند. آنها با از بین بردن عوامل بیماری زا مضر که باعث بیماری می شوند کار می کنند. آنها همچنین در کاربردهای پساب ثانویه ضروری هستند.

نرم کننده ها و آبگیرهای آب برای جلوگیری از صدمه زدن به ماشین آلات و سایر وسایلی که معمولاً از آب سخت استفاده می کنند ، کمک می کنند. نرم کننده ها و آبسردکن ها برای نگهداری ، خطوط لوله ، ماشین آلات و اطمینان از آب سالم تر برای مزرعه ضروری هستند.

سیستم های آب سیار در کاربردهای کشاورزی بسیار ارزشمند هستند. بنابراین داشتن سیستم آب متحرک برای تأمین آب آشامیدنی از هر منبع آب در دسترس ، باعث می شود واحدهای آبیاری متحرک ، آب آشامیدنی تمیز در هر نقطه از مزرعه از هر منبع موجود داشته باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و عرضه انواع فیلترهای تصفیه آب می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091

مطالب مرتبط