تصفیه آب استخر

تصفیه آب استخر

اگر می خواهید استخر داشته باشید باید یک سیستم تصفیه آب استخر نیز داشته باشید که تمام آلاینده ها و زباله هایی که می تواند در یک استخر جمع شود را پاک سازی کند. در بیشتر مناطق الزامات قانونی وجود دارد که جریان آب در استخر باید از طریق سیستم تصفیه عبور کند. بسته به محل زندگی و اندازه استخر، شرایط مورد نیاز از حداقل تعداد معادل گالن در نیم ساعت متغیر است تا تمام آب موجود در استخر طی 6 ساعت تصفیه شود. این امر برای اطمینان از تمیز نگه داشتن تمام آب موجود در استخر و بی خطر بودن آن است.

معمولا در پایین استخر دو یا چند زهکش وجود دارد و زهکش اسکیمر در اطراف استخر تخلیه می شود. اینها برای گرفتن انواع مختلفی از زباله ها و فیلتر کردن آب قبل از رسیدن به پمپ کار می کنند. زباله های سنگین به کف استخر می افتد در حالی که زهکش اسکیمر همه گرفتگی ها و ضایعات سبک را به خود جذب می کند. همه کثیفی ها و مواد زائد که بر روی سطح استخر شناور هستند توسط سبدهای صافی برداشته می شوند.

درست در جلوی پمپ یک سبد صافی برای گرفتن ضایعات بزرگ وجود دارد. سپس آب درون جعبه فیلتر جریان می یابد. بسته به نوع سیستم، واحد فیلتر ممکن است حاوی ذرات شن و ماسه ریز مخصوص برای گرفتن همه زباله های کوچک باشد. فیلترهای دیگر از یک فیلتر خاکی دیاتومه استفاده می کنند ، که از یک پودر شیمیایی بی اثر ساخته شده از موجودات دریایی به نام دیاتوم ها تشکیل شده است.

برای تمیز کردن این فیلترها باید جریان آب را معکوس کرد یا شستشوی برگشتی انجام شود و اجازه دهید آب کثیف از فیلتر خارج شود و وارد سیستم فاضلاب شود. نوع دیگری از فیلتر ، که از کاغذ موجدار یا پارچه پلی استر ساخته شده است ، فقط نیاز به خارج و شسته شدن دارد. سرانجام بعد از گذشت چند سال فقط آن را دور ریخته و جایگزین آن کنید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و عرضه انواع فیلترهای تصفیه آب می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091

مطالب مرتبط