انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی
انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی، از پرفروش ترین انواع دستگاه‌ تصفیه آب خانگی هستند که در زیر سینک ظرفشویی نصب شده و آب تصفیه شده به وسیله یک شیربرداشت جانبی که روی سینک نصب می گردد در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.

این دستگاه تصفیه آب تمام آلودگی های آب مانند نیترات، نیتریت، باکتری ها و قارچ را به صورت کامل به روش اسمز معکوس حذف می کند و آسیبی به املاح معدنی مفید موجود در آب وارد نمی کند.

این دستگاه های خانگی ایمن بوده و قطعات برقی و بدنه دستگاه در مقابل نوسانات برق و آب ریزی مقاوم هستند. بدنه این دستگاه تصفیه آب خانگی از رنگ کوره ای و ضد زنگ است;I استحکام و زیبایی خاص خود را داست. 

این دستگاه تصفیه آب خانگی دارای تمام استانداردهای جهانی NSF,ISO و غیره می باشد.

سرویس و تعویض فیلترهای دستگاه یکسال اول بصورت رایگان انجام می شود .

دارای 5 سال گارانتی  و 10 سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان است . 

روش های اصلی تصفیه ی آب انواع متفاوتی دارند که متداولترین آنها روش اولترافیلتراسیون UF و سیستم اسمز معکوس RO هستند و دستگاه های متفاوتی در این زمینه وجود دارند .

سیستم اولترافیلتراسیون بدون داشتن پمپ و مخزن نمی تواند آب آشامیدنی را بطور کامل تصفیه نماید اما تکنولوژی اسمز معکوس روشی است که با دقت 0,0001 میکرون آب را تصفیه می نماید یعنی املاحی که با چشم قادر به دیدن نیستند و برای بدن مضر هستند را از آب آشامیدنی شما تصفیه می کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم یدکی دستگاه تصفیه آب زیرسینکی و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

هت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط