اتصالات تصفیه آب نیمه صنعتی مهره ای و فیتینگی

اتصالات تصفیه آب نیمه صنعتی مهره ای و فیتینگی

شیلنگ هایی که در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود معمولا 3.8 اینچ است پس اتصالات ساخته شده برای این شیلنگ ها باید قابلیت متصل شدن به شیلنگ را دارا باشند. اتصالات تصفیه آب های نیمه صنعتی جهت متصل نمودن شیلنگ ها به کار گرفته می شود. و نکته قابل توجه در این اتصالات این است که با توجه به این که در تصفیه آب های نیمه صنعتی دستگاه تحت فشار بیشتری قرار می گیرد و راندمان کار به نوعی بالاتر می رود پس اتصالات نیز باید از دوام و کارآیی بالاتری در برابر اتصالات خانگی برخوردار باشند تا بتوانند فشار بیشتر را تحمل کنند. اتصالات نیمه صنعتی به راحتی قابلیت این را دارند که تا فشار 140 psi را تحمل کنند.

 رابط اتصالات نیمه صنعتی 3.8 اینچ است و از نظر حجمی از اتصالات خانگی بزرگتر هستند.

اتصالات نیمه صنعتی در نوع فیتینگی و مهره ای ساخته می شوند.

اتصالات نیمه صنعتی مهره ای

اتصالات نیمه صنعتی مهره ای که با نام jaco نیز شناخته می شوند جزء اولین اتصالاتی هستند که در دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار گرفتند. البته امروزه کمتر از اتصالات نوع مهره ای استفاده می شود.

یکی از ویژگی های اتصالات مهره ای محکم بودن و امنیت بالای آن است چون می تواند شیلنگ را خیلی محکم در خود نگه دارد و از هرگونه نشتی آب جلوگیری می شود. اما از معایب آن این می باشد که باز و بسته کردن آنها کمی خسته کننده و زمان بر است.

اتصالات نیمه صنعتی فیتینگی

به اتصالات نیمه صنعتی فیتینگی، EZ نیز می گویند. این نوع اتصالات جدیدتر می باشند و تقریبا جایگزین اتصالات مهره ای قرار گرفته اند. متصل نمودن این نوع از اتصالات فیتینگی بسیار سریع تر صورت می گیرد و شیلنگ را با استفاده از گیره ها بسیار محکم درون خود نگه می دارند. برای جدا کردن شیلنگ از این نوع اتصالات کافی است که ضامن آن را به داخل فشار داده و سپس شیلنگ را بیرون بکشید.

اتصالات تصفیه آب نیمه صنعتی مهره ای و فیتینگی

اتصالات تصفیه آب نیمه صنعتی مهره ای و فیتینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط