آشنایی با فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

آشنایی با فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

کربن بلاک سومین فیلتر دستگاه تصفیه آب است و درون هوزینگ مات نصب می شود. کربن بلاک از ذرات فشرده تری نسبت به کربن اکتیو برخوردار است.

کربن بلاک یک فیلتر گیاهی است و ساخته شده از ذغال پوست نارگیل است و دور آن از نوارتوری شکل گرفته شده است.

این فیلتر برای تکمیل عملیات فیلتر کربن اکتیو به کار می رود و وظیفه دارد مواد آلی  ، بو ،کلر ، طعم نامطبوع آب را بگیرد و همچنین می تواند ذرات معلق درون آب را نیزتصفیه کند اما در این عمل بسیار ضعیف تر از فیلتر الیافی (فیلتر مرحله یک) عمل می کند.

موئد تعویض این فیلتر با کربن اکتیو یکی است و باید هر نه ماه فیلتر تعویض شود. این فیلتر در سایز های ده اینچ هستند و مناسب انواع هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی می باشند .

قسمت بالا و پایین فیلتر کربن بلاک از اورینگ استفاده شده که باعث می شود امکان ورود آب از بالا و پایین فیلتر وجود نداشته باشد.

طراحی این فیلتر به گونه ای است که آب از اطراف می تواند وارد فیلتر شود. زمانی که آب از بدنه فیلتر کربن بلاک رد شود با لایه های کربنی فیلتر تماس پیدا می کند و در نتیجه ترکیبات شیمیایی با دقت بسیار بالایی از بین می روند. به دلیل دقت بالای این فیلتر نصب فیلتر به روی دستگاه بسیار مهم است.

چه عواملی موجب  کاهش طول عمر فیلتر کربن بلاک می شود؟

1_هرچه سختی آب بیشتر باشد در نتیجه عمر فیلتر کوتاه می شود.

2_اگر فیلتر های قبل به خوبی عمل نکنند آلاینده های موجود در آب بیش از حد نصاب می شود و موجب کاهش طول عمر فیلتر می شود.

3_اگر فیلتر های قبلی به موقع تعویض شوند به اضافه شدن طول عمر این فیلتر نیز اضافه می شود.

آشنایی با فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

آشنایی با فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط