کاربرد فیلتر‌ها در تصفیه آب

کاربرد فیلترها در تصفیه آب

می توان ناخالصی های موجود در آب را به سه دسته تقسیم کرد: مواد معلق، گازهای محلول در آب، ناخالصی های محلول در آب. فیلتر های تصفیه آب  موجود در دستگاه تصفیه آب خانگی  می تواند تمام ناخالصی های را از آب جدا کند.

 دستگاه تصفیه آب خانگی از شش فیلتر تصفیه جهت رفع کامل این ناخالصی ها استفاده میکند.

فیلتر مرحله اول پروپلین: این فیلتر ازجنس الیاف پلی پروپلین ساخته شده است و قادر به حذف ذرات معلق مانند: شن وماسه، گل و لای، زنگ لوله و… می باشد.

فیلتر مرحله دوم کربن: این فیلتر به شکل استوانه ای کپسولی شکل است و جهت حذف کلر باقیمانده و مشتقات آن استفاده می شود.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک: این فیلتر مکمل فیلتر مرحله دو می باشد و باعث شفافیت و از بین رفتن رنگ، بو، طمع نامطبوع آب و همچنین حذف کربن آزاد شده از مرحله دو می شود.

فیلتر مرحله چهارم ممبران: این فیلتر قلب دستگاه محسوب می شود.با استفاده از این فیلتر می توان کوچکترین ذرات محلول در آب را نیز از آن جدا کرد به عبارت دیگر بعد از عبور آب از این فیلتر فاقد هرگونه  آلودگی خواهد.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن: این فیلتر بعد از مخزن ذخیره جهت از بین بردن تاثیرات ماندگاری آب درمخزن قرار میگیرد.

فیلتر مرحله ششم: این فیلتر به شکل کپسولی پر شده از دانه های موار معدنی بوده وباعث می شود مواد معدنی مورد نیاز بدن که با تصویه آب ازبین رفته ، مجددا به آب برگردد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط