مخزن ذخیره سازی آب خانگی

مخزن ذخیره سازی آب

با افزایش میزان آلودگی در آب ها، هر خانه ای نیاز به یک دستگاه تصفیه آب با روش اسمز معکوس دارد تا آب مصرفی و آشامیدنی آری از هرگونه مواد شیمیایی از جمله کلر و مواد غیر آلی شود. این دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای یک مخزن ذخیره سازی آب می باشند که در هر شرایطی ( بی آبی و کم آبی ) آب در دسترس باشد.

به طور کلی مخزن ذخیره وسیله ای است که آب های تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب را در خود ذخیره سازی می کند. جنس این دستگاه باید از آلیاژ مرغوب تهیه شود تا آب های ذخیره شده ایجاد باکتری و جلبک نکنند.

مرغوب ترین مخزن ها از پلاستیک پلی اتیلن و آنتی باکتریال دارای استاندارد CE و NSF می باشد .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) پیشرو در زمینه فروش و پخش مخزن  دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین کیفیت و قیمت ، در ایران می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت هر گونه پرسش و پاسخ می توانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید :

021-65522923-65522963         09364848920-09122972091

کارایی ph متر در صنعت تصفیه آب چیست؟

ph متر دستگاه تصفیه آب

کلمه PH برگرفته از کلمات * Hydrogene * و *Power * می باشد که معرف میزان توان یونی هیدروژن در آب است، تناسب مجموع مولکول های یونیزه شده در مقابل مولکول های یونیزه نشده شده را در محیط های آبی را ph گفته می شود.
آب به طور معمول یا اسیدی بوده یا قلیایی و یا خنثی، که در اصطلاح کلمه آب اسیدی یا آب قلیایی یا آب خنثی گفته می شود. میزان ph آب بین 0 تا 14 متغیر می باشد که عدد 7 وسط قرار دارد و نمونه آب در این عدد خنثی می باشد و هر چه این عدد بین 0 تا 7 باشد نمونه آب اسیدی بوده و اگر بین 7 تا 14 باشد نمونه آب قلیایی می باشد. برای اندازه گیری ph آب می توان از دستگاه ph متر استفاده نمود که نوع دیجیتالی آن نیز موجود می باشد.
کار با دستگاه ph متر دیجیتالی بسیار راحت و سهل می باشد، و با قراردادن آن در ظرف آب عدد نشان داده شده مشخصه میزان ph نمونه آب است. این دستگاه در ابعاد و اندازه مختلف و با دقت متغییر وجود دارد.
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع ابزار آلات و تجهیزات آزمایشگاهی و عرضه انواع ph متر می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091